Start
Even Voorstellen
De manege
Actueel
Lessen
Activiteiten
Agenda
Onder de X
Wist u datjes
U-pas
Paarden IQ
Ponytheorie
Goud van oud
Contact
Sponsors
Castellumruiters 

Wedstrijdregelement
Uitslag wedstrijd
Startlijsten
Pony's dressuur
Pony's springen
Paarden dressuur
Paarden springen
Telling springen
Telling dressuur
Vrijwilligers

 
Startlijsten.
 
Dressuurwedstrijd zondag 26-01-2020    
Start paarden dressuur: 10.00 uur. 1ste proef  
  Sophie Achtereekte Samantha D10
  Coretta van Barneveld Dominique  D10
  Frank ten Voorde Cynthia D10
  Fred Achtereekte Hennie D10
  Marike Achtereekte Samantha D10
  Wendy Achtereekte Lotte D11
  Tess Bekker Belle D12
  Wietske Bossenbroek Anna D14
  Lieke Nederhof Frank D16
  Beau Tideman Minnie D16
  Ralf Niesen Jasper D17
  Joanna van de Kraats Jeffrey D20
       
Start paarden dressuur: 11.20 uur. 2de proef  
  Sophie Achtereekte Peter D10
  Coretta van Barneveld Cynthia D10
  Frank ten Voorde Dominique D10
  Marike Achtereekte Mandy D10
  Fred Achtereekte Peter D10
  Wendy Achtereekte Magdalena D11
  Tess Bekker Lotte D12
  Wietske Bossenbroek Romy D14
  Lieke Nederhof Jan D16
  Beau Tideman Wilma D16
  Ralf Niesen Ralf D17
  Joanna van de Kraats Anton D20
       
Prijsuitreiking Paarden: 13.00 uur.    
       
Start pony's D6/11: 12.40 uur. 1ste proef  
  Silke Vegter Sneeuwwitje D6
  Deveny v Leeuwenkamp Bambi D6
  Veronique Heijblom Pinto D6
  Isabelle van Rossum Knorretje D7
  Celeste Broos Ariel D8
  Lois Tideman Mogli D8
  Kyara Gerritsen Lady D8
  Anouk van Bergen Nala D8
  Naomi Wiggelinkhuijsen Jane D9
  Bente Bossenbroek Babbel D11
       
Start Pony's D dressuur: 13.45 uur. 1ste proef  
  Met voorrijder !     
A Julian Pilon Olaf D4
A Janina de Boer Tinkerbell D4
B Feline Pilon Teigetje D4
B Julie Boels Zazoe D4
C Chelsey Koning Assepoester D3
C Kenzi van Woudenberg Mickey D3
D Merle Vermeulen Kwik D1
D Dave Heijblom Pinto D1
       
Start pony's D6/11: 14.15 uur. 2de proef  
  Silke Vegter Katrien D6
  Deveny v Leeuwenkamp Lady D6
  Veronique Heijblom Boris Boef D6
  Isabelle van Rossum Mulan D7
  Celeste Broos Mogli D8
  Lois Tideman Kwik D8
  Kyara Gerritsen Bambi D8
  Anouk van Bergen Mulan D8
  Naomi Wiggelinkhuijsen Timon D9
  Bente Bossenbroek Jane D11
       
Start Pony's  dressuur: 15.20 uur. 2de proef  
  Met voorrijder ! Rian - Jasper    
A Julie Boels Assepoester D4
A Julian Pilon Pumba D4
B Feline Pilon Pinokkio D4
B Janina de Boer Sneeuwwitje D4
C Chelsey Koning Pluto D3
C Kenzi van Woudenberg Teigetje D3
D Merle Vermeulen Dory D1
D Dave Heijblom Boris Boef D1
Prijsuitreiking Pony's : 16.00 uur    
       
Theorie examen na de 2de proef of op aanvraag.  
  Kyara Gerritsen D8 NB
  Anouk van Bergen D8 NB
  Deveny v Leeuwenkamp D6 ?
  Silke Vegter D6 NB